Tranzitní plán

Projekt financovaný Evropskou unií s názvem „Vzděláváme a zaměstnáváme žáky se speciálními vzdělávacími potřebami“. Projekt probíhá do konce roku 2022 a jeho cílem je podpořit vybrané žáky v přípravě na budoucí povolání a pomoct jim s výběrem vhodného oboru k dalšímu studiu.

Doučování

Projekt financovaný Evropskou unií v rámci programu „Šablony III“, který probíhá do konce školního roku 2022/2023 a je zaměřený na doučování žáků v malých skupinách.

Doučování se koná 1 x týdně a je pro žáky zdarma.

Kluby

Projekt financovaný Evropskou unií v rámci programu „Šablony III“. Jedná se o čtenářský klub a klub deskových her, které probíhají 1 x týdně a jsou pro žáky zdarma. Projekt potrvá do konce školního roku 2022/2023.

Projektové dny

V rámci projektu „Šablony III“ financovaného Evropskou unií probíhají 4 projektové dny s odborníkem z praxe. Na tento školní rok je naplánován projektový den s fotografem „Fotografujeme podzimní listí“ a vycházka do pískového skalního města s geologem. Projekt potrvá do konce školního roku 2022/2023.